FoRuMKaSıRGa | PaYLaSiMDa SoN NoKTa.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REKLAM ,MODERATÖRLÜK ,ADMİNLİK İÇİN MSN ADRESİ : bykasirga@w.cn |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Guzel Sozler 11

YazarMesaj
ReklamxD
yeni üye
yeni üye
ReklamxD

Guzel Sozler 11 Empty
MesajKonu: Guzel Sozler 11   Guzel Sozler 11 I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:21 pm

sen son aşkım son ümidim olacaksın kalbimde tek kalacaksın

sevilen nankörse seven ne yapsın be güzelim

hakedenı hayatıma haketmeyenı avucuma sıkarım .....

olum olum dedıgın nedırkı gulum ben senın ıcın yasamayı guze almışım....

sevıyorsan bır hıc ogruna sev ....

ben senı bugun sevmedım kı?cunku bugun bıtı ben senı dun sevmedım kı?cunku dunde bıttı?ben senı yarınlar sevecegım cunku yarınlar hıc bıtmeyecek kı?........

Hiç bir çiçek aşkı başaramaz ama gül başardı, hiç bir çiçek çölde yaşayamaz ama kaktüs bunu başardı, hiçbir maymun mesaj okuyamaz ama sen başardınnnn.....

GÖZÜMDEN KAN DAMLAR GÖĞSÜME AŞKIM İÇİN AĞLARIM BEN HER GECE SENSİZ YAŞAMAKMŞ SÖYLE NEYİME KALLEŞ DÜNYA SEWMİŞİZ BİR KERE

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin...

yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca allah affeder eğer birgün beni terk edersen çoccuk dilim ağlamam allah dilim affetmem:)

Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değilmiş yaşamak.Ateşlerde yanmak gibi birşey böylesi severken ayrılmak

O GÜNDEN SONRA BENİ BIRAKIP GİTTİKTEN SONRAKİ GÜNÜ HATIRLIYOMDA NE KADAR YANLIŞ YAPMIŞIZ.

Guzel Sozler 11
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Guzel Sozler 2
» Guzel Sozler 3
» Guzel Sozler 4
» Guzel Sozler 5
» Guzel Sozler 6