FoRuMKaSıRGa | PaYLaSiMDa SoN NoKTa.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REKLAM ,MODERATÖRLÜK ,ADMİNLİK İÇİN MSN ADRESİ : bykasirga@w.cn |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Guzel Sozler 4

YazarMesaj
ReklamxD
yeni üye
yeni üye
ReklamxD

Guzel Sozler 4 Empty
MesajKonu: Guzel Sozler 4   Guzel Sozler 4 I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:17 pm

Kalbimde üç çiçek yetiştirdim sevmek sevilmek beklemek sen bunlardan ikisini kopardın bana sadece beklemek kaldı

Senin Sözlerin benim Arzum Senin bir Gülüsün benim Dünyam senin aldigin her nefes benim Yasama sevincim Perdeyi araladim gözlerim yolarda kaldi her hafta her ay Gün gelir of of günlerim sensiz gecmiyor Sensiz yasamin anlami yok Birinin derdi varsa Mevlam Öyle bir yagmur yagdirsinki Yüregindeki O kor söndürülsün Günesin dogusu hic üstünde eksik olmasin Günesle beraber Bütün dertler unutulsun

hayatta en kotu sey merhaba dıyerek bırlesen ellerın eklvada dıyerek ayrılmasıdır

bir gün dünyanın en derin ve karanlık uçurumundan düşsem tutunacak tek dalım sen olsan seni tutmaktan değil kırmaktan korkarım....

kıpkızıl bir güneşin önünde masmavi bir yelkendir hayat alır götürür seni bilinmeyen uzaklara sevda mavidir mavi ise umut sen yüreğini hep mavi tut...

Git hadi durma sen aldın canımı iste o saatten sonra Sevmenin acısını anladım o anda Dursun su kalp atmasın bi daha...

Bahane bulmana gerek yok gidebilirsin Arkandan koşan da yok bakabilirsin Yalvarmam bunu da bilirsin...

Ne engeller var ama aştım Sevgin beni yıprattı ama cırpındım Ben senin için neler yapmadım Can ısteseydin can alırdım Bunu bana nasıl yaptın...

Guzel Sozler 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Guzel Sozler 8
» Guzel Sozler 9
» Guzel Sozler 10
» Guzel Sozler 11
» Guzel Sozler 12