FoRuMKaSıRGa | PaYLaSiMDa SoN NoKTa.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REKLAM ,MODERATÖRLÜK ,ADMİNLİK İÇİN MSN ADRESİ : bykasirga@w.cn |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Guzel Sozler 6

YazarMesaj
ReklamxD
yeni üye
yeni üye
ReklamxD

Guzel Sozler 6 Empty
MesajKonu: Guzel Sozler 6   Guzel Sozler 6 I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:18 pm

Bir insan acı çekince elbet ona yardım eden olur ama ben burda aşk acısı çekiyorum ama bana yardım eden yok......

seni sevidigim kadar yasasadim ölümsüzlügün adini ask koyardim ich liebe dich über ales bebegim du gehörst ur mir baby ..........

SENSIZ KALDIGIM ILK GUNDEN BERI ICIMDE BIR UMUT VUSLATA DAIR. AKSAMLARI IMZALADIM GOZYASLARIMLA.SENI ARAMIYOR SENI SORMUYORSAM BUM SENDEN VAZGECTIM DEMEK DEGILDIR BIRDAHA BOYLE SEVECEK OLSAM BIR KALEMDE SILERDIM SENI...

bakmayın yasımın kucuk derdımın buyuk olduguna omuzlarımda agır bır yük asktan yana aldım payımı kalbım kırık ve curuk ama sensiz

SEVMEK YAŞAMAK KADAR GÜZELSE ; AYRILMAKTA ÖLMEK KADAR Güzel

kimseye gönlümü wermedim içinde seni görürler diye kimsenin gönlünü almadım içinde seni görürüm diye mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adını yazdım hangi yldan geçersen geç seni sewdiğimi okuyacaksın sokaklatrda mızıka calma çoçuk wurulkursun gece trene binme kaybolursun ne zaman gelirssen gel başıma taç olursun sen benim eski değil eskimeyen dostumsun aya her baktıgında beni hatırla yıldızlar gözlerine takıldığpında gözlerine her baktıgım bir an unutulan bir yaprak düşerse avucuna ellerimdir sakın bırakma

sevgi diye zehir içiyorsam sana olan sevdamdandır bilesin

Guzel Sozler 6
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Guzel Sozler 2
» Guzel Sozler 3
» Guzel Sozler 4
» Guzel Sozler 5
» Guzel Sozler 7