FoRuMKaSıRGa | PaYLaSiMDa SoN NoKTa.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REKLAM ,MODERATÖRLÜK ,ADMİNLİK İÇİN MSN ADRESİ : bykasirga@w.cn |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zorba01 in Gerçek Yüzü

2 posters
YazarMesaj
G~Ü~L~C~E
yeni üye
yeni üye
G~Ü~L~C~E

Zorba01 in Gerçek Yüzü Empty
MesajKonu: Zorba01 in Gerçek Yüzü   Zorba01 in Gerçek Yüzü I_icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 2:09 pm

1.Bölüm:Zorba01'in hikayesi
Zorba aslında kötü biriydi.Metin2 için yorulmak istemiyordu ve acımasızdı.Metin2'ye hiç bir yararı olmadı.Yeni gelenler bilmez...
Çünkü o eskiden banlandı.Herkes onu kahraman sanardı.Ama yalan!Hilecinin tekiydi.İyiki de ban yemiş.İlk oyuna geldiğinde zorba öle yerinde duruyordu.Bi tane deliye(şimdi seviyesini hatırlamıyorum) beni kasar mısın dedi.O da tabi deli geldi onu kendi seviyesine kadar kastı(nasıl kastı bilmiyorum.Büyük ihtimalle hile kullandı).Adam ama böle 20. seviye falan da değildi.Baya bi yüksek seviyelerdeydi.Zorba'ya yardım etti falan.Zorba hiç kendi çabasıyla kasılmadı.Rütbesini ise kendini kasan delinin yardımıyla aldığı değerli eşyalar vardı;başka ülkelere gitti.Herkesi öldürdü.Geliştirdi rütbesini.GM olmadı çünkü o kadar uğraşmak istemiyordu ve para da vermek istemiyordu.Sonra hilenin kralını kullanmaya başladı.O zamanlar patch eskiydi para hilesi,exp,en iyi hileler vardı.İyice kasıldı.E haliyle GM de görünce ban attı.Bazıları zorba01'i çok iyi biri sanıyo ama hilecinin teki.

Bölüm 2:Kaynak ne?
Zorba'nın bu kadar yüksek levela ulaşmasının nedeni o adam(ben ona deli diyorum) ve hiledir.Zaten o zamanlar hiç hile bilinmiyordu.Eski patch de hileleri bilselerdi şimdi herkes 70 lwl falan olmuştu.Bence hilesiz,iyi last heromuz EdiLee zorba01'e bin basar.Ayrıca EdiLee'ye sesleniyorum:Her zaman arkandayız!!
Zorba01'in hile kullandığı şuradan belli oluyor:Eski GM'ler boşuna banlamazdı.Bunun da kesin bir nedeni vardı.Ayrıca yaptığım araştırmalara göre zorba01'i hile kullanırken görenler var.Ama tabi ustalaştığı için biri geldiği anda kapatıyo.Videosunu çekmek çok zor oluyo.
Eğer zorba01'in gerçek yüzünü öğrendiyseniz ne mutlu bana.Very Happy
samuelerto
Admin
Admin
samuelerto

Zorba01 in Gerçek Yüzü Empty
MesajKonu: Geri: Zorba01 in Gerçek Yüzü   Zorba01 in Gerçek Yüzü I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 11:26 pm

paylaşım için tşk

Zorba01 in Gerçek Yüzü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-