FoRuMKaSıRGa | PaYLaSiMDa SoN NoKTa.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REKLAM ,MODERATÖRLÜK ,ADMİNLİK İÇİN MSN ADRESİ : bykasirga@w.cn |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SÜPER Bİ YAZI..

YazarMesaj
sahmeran35
Admin
Admin
sahmeran35

SÜPER Bİ YAZI.. Empty
MesajKonu: SÜPER Bİ YAZI..   SÜPER Bİ YAZI.. I_icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 11:54 am

Adam; bir haftanın yorgunluğundan sonra, pazar sabahı kalktığında, bütün haftanın yorgunluğunu çıkarmak için eline gazetesini aldı ve bütün gün miskinlik yapip, evde oturacağını düşündü.
Tam bunları düşünürken; oğlu koşarak geldi ve sinemaya ne zaman gideceklerini sordu. Baba oğluna sözvermişti; bu hafta sonu sinemaya götürecekti. Ama hiç dışarı çikmak istemediği için bir bahane bulması gerekiyordu.

Gazetenin promosyon olarak dağıttığı dünya haritası gözüne ilisti.
Önce dünya haritasını küçük parçalara ayırdı ve oğluna "eğer bu haritayı düzeltebilirsen, seni sinemaya götüreceğim"dedi.
Sonra düşündü "oh be kurtuldum. En iyi çoğrafya profosörünü bile getirseler, bu haritayı akşama kadar düzeltemezdi."

Aradan onbeş dakika geçtikten sonra; oğlu babasının yanına koşarak geldi. "Baba haritayı düzelttim. Artık sinemaya gidebiliriz.
Adam önce inanamadı ve haritayı görmek istedi. Gördüğünde hala hayretler içinde idi. Bunu nasıl yaptığını sordu. Çocuğun cevabı şu oldu:
"Bana verdiğin haritanın arkasında bir insan resmi vardı.
İNSANI DÜZELTTİĞİM ZAMAN DÜNYA KENDİLİĞİNDEN DÜZELMİŞTİ..."

ALINTIDIR ..
çocuk aklıyla bile düşünemiyormuyuz acaba ne dersiniz ??
http://kasirga.eniyiforum.net
sahmeran35
Admin
Admin
sahmeran35

SÜPER Bİ YAZI.. Empty
MesajKonu: Geri: SÜPER Bİ YAZI..   SÜPER Bİ YAZI.. I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:36 am

WaLLa SüPeR xD.. lol! lol! lol! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
http://kasirga.eniyiforum.net

SÜPER Bİ YAZI..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-