FoRuMKaSıRGa | PaYLaSiMDa SoN NoKTa.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REKLAM ,MODERATÖRLÜK ,ADMİNLİK İÇİN MSN ADRESİ : bykasirga@w.cn |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

güzel sözler4

YazarMesaj
necip
çavuş
çavuş
necip

güzel sözler4 Empty
MesajKonu: güzel sözler4   güzel sözler4 I_icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 2:00 pm

—yanağına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön ordayım —insanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu hepsi gökteydi ama ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim —bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için! —bu dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi ağlıyor kimi gülüyor ama tüm mutluluk ve güzelliklere layık birisi var oda şu anda mesajımı okuyor —damlaların pencereye vurduğu ve rüzgârın kemen çaldığı soğuk bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun. —bira şişesiyle sarışın kadın arasındaki tek fark nedir? Cevap= ikisinin de boyun kısmından yukarısı boştur —her deniz bir martı bulur kendine her uyku bir rüya her Vietnam bir devrim her Kürt bir yurt bulur kendine… Ben senden başka sen bulamam
http://www.ekle1.trgg

güzel sözler4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-