FoRuMKaSıRGa | PaYLaSiMDa SoN NoKTa.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REKLAM ,MODERATÖRLÜK ,ADMİNLİK İÇİN MSN ADRESİ : bykasirga@w.cn |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Neden .?????

YazarMesaj
sahmeran35
Admin
Admin
sahmeran35

Neden .????? Empty
MesajKonu: Neden .?????   Neden .????? I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:27 pm

bir yaz tatilinde yazlığımıza gitmiştik yazlığımız da çok sayıda ayna vardı arkadaşlarımla beraber oturuyorduk sohbet edip okey oynuyoduk.tabiki bazı şeylerin gelmesi için karanlık olması gerekir değilmi ve birden elektrikler kesildii... biz mumları yaktık ve okeye devam ettikbi arkadaşımız ruh çağıralım dedi.Ama çoğumuz karşı çıktı çok ısarar etti kıramadık ve çağıralım dedik mutfaktan bi fincan aldık bir alfabe tahtası hazırladılar ve çağırmaya başladık "eyy ruhh" der demezpencerelerin camları teker teker kırılmaya başladı çıktık ve dışarı baktık kimse yok sonra içeri girdik ve arkadaşımın dikkatini çeken bişiler vardı sadece bizim ışıklarımız yoktu herkesin ışığı açıktı gitti ve komşumuza ışıklarının kesilip kesilmediğini sormaya gittik kapıyı çaldık çaldık ama kimse çıkmadı komşularımızın adını sordu bi arkadaşımız bende Reyhan,Umut,Halim dedim.ne zamandır burda oturuyolar diye sordu bende bu ay geldiler dedim.isimleri tekrar sordu tekrar söyledimbizim arkadaş akıllıdır baş harflerine baktı ve ruh oluyodu arkadım ruh derdemez komşumuzun da camları teker teker kırılmaya başladı ve koşarak eve gittik evin girişim de kocaman bir ayna vardı ve aynayı fark eden bir arkadaşım aynaya kafasını yavaşca döndürerek baktı(ruh çağırmak isteyen kişi)ve bakarbakmaz çığlık atmaya başladı ve bize doğru koştu bulduğu ilk cismi attı aynaya ve ayna kırılmadı alet çekmecesinden çekici aldı vurmaya başladı 1 vurdu olmadı 2 vurdu olmadı 3 vurdu olmadı ve 4 , de çekiç sayamıcam kadar çok parçaya ayrıldı ışıklar yanıp sönmeye başladı aynayı kırmaya çalışan arkadaşım aynaya uzun süreli baktı ve NEDEN NEDEN NEDEN NEDEN NED........ diye söylenmeye başladı sonra durup dururken gülmeye başladı ve onu aynanın karşısından aldık bana el salladı dedi ve elektrikler geldi çok tiz bir ses kulakları parçalıcak kadar ve ışıkları açtık bir kız arkadaşım tuvalete gitti diğeri mutfağa bizde rahat bi nefes aldık.aramızda bir erkek vardı. aynaya bakarak gülen arkadaşım düzeldi. ışıklar yanınca. birden ampuller patladı televizyonu açtık onunda ampulu patladı. bir arkadaşımız hadşi bakalım yine başlıyoruz dedi.tuvalette ki arkadaşımızı hepimiz unutmushtuk yüzünü yıkayıp gelşicekti çıkıp almaya gittik hepimiz birde ne görelim hiç hareket etmiyor nefes almıyor öylece oturmuş kapıya bakıyordu.apuller patladı demish tim ya patlamasına rağmen arkadaşım nefes alamadan ölicekken bieden ışık yandı ve arkadaşım deriiin bi nefes aldı. ve sabah oldu yazlığı satılığa çıkardım içindekilerle birlikte ve yeni bir yazlık aldım yazlıkta sadece küçük bi ayna var ve ampullerde flörösan ampul ve her yerin de dualar var nese ödümkopmuştu ama şimdi mutluyum da içim rahat değil evimizin 1 kilometre ötesinde mezarlık var...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://kasirga.eniyiforum.net

Neden .?????
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-