FoRuMKaSıRGa | PaYLaSiMDa SoN NoKTa.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REKLAM ,MODERATÖRLÜK ,ADMİNLİK İÇİN MSN ADRESİ : bykasirga@w.cn |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ask yuzunden olen

YazarMesaj
sahmeran35
Admin
Admin
sahmeran35

Ask yuzunden olen Empty
MesajKonu: Ask yuzunden olen   Ask yuzunden olen I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:26 pm

AŞKIM beni ne çabuk unuttun ne çabuk unuttun 4ayı hiç mi? sevmedin beni ayrıldın aniden benden neden nednini bile söylemeden ayrıldın benden

Defalarca mesaj attım sana cevap atmadın nasıl dayanıyosun bana mesaj atmadan durmayı dayanırsın çünkü sevmedin beni dimi yalvardım sana ayrılmayalım dedim dinlemedin ayrıldın bıraktın beni sensizliğe bıraktın sen unuttun belki ben unutamıyorım deniyorum olmuyor
Aşkım çok kavga ederdik senle ama bi seni seviyorum derdim kavga biterdi hemen evet kavga ederdik ama mutluyduk seviyoduk birbirimizi ben öyle sanmışım

Bilmiyorum seviyormuydun acı çekiyorum ben sensizliğin acısını sen naptın bana ben söyliyim öldürdün beni gün geçtikçe tükeniyorum kalbim dayanamaz oldu aşkım artık gülmüyorum sevgilim gülünce derdin bana gülüşün çok tatlı derdin gülmüyorum çünkü bana gülüşün tatlı diyen biri yok artık uyuyamıyorum seni görüyorum rüyamda hep uyumuyorum ama yüzün gözümün önünden gitmiyo ağlıyorum hep ağlamak istemiyorum ama gözyaşları bunlar söz dinlemiyor senden ağlıyormusun ağlamazsın seven insan ağlar

Unuttun il kez elimi tutuşunu ilk kez dudağımdan öpüşünü sen unuttun belki ben unutamıyorum bi mesaj atsan benden ayrıldığın günü acı çektiğim günleri unuturum ama atmıyosun sana bir rüya görmiüştüm demiştim anlattığımda ben seni asla bırakmam demiştin bıraktın rüyamda benden ayrılyordu yıllar sonra telefon edip özür diliyorum diyodu galiba rüyam çıkıyo gerçek oluyo Hergün Allahıma dua ederdim bizi asla ayrılmayalım diye artık sevgilim mutlu olsun diye ediyorum

Arkadaşlar halimi görünce üzülüyorlar nerde eski arkadaşımız diyolar bende eski arkadaşınız öldü sevgilisi öldürdü onu diyorum Değermi diyolar değer Aşk nedir bilmiyorlar ki Arkadaşlarım eski sevgilimi anlatmışlar durumumu geldi aldırma boşver değmez dedi ben seni hala seviyorum dedi unutamadım diyo tekrar deneyelim diyo ben hayır olmaz anlattım seni çok sevdiğimi olsun dedi ben onu unutturcam sana dedi ben seni unutmak istemiyorum ki olmaz diyorum ısrar ediyo hergün çıkma teklifi ediyo kabul edemem o kişiyi mutsuz edemem Senden tek isteğim var beni asla UNUTMA aşkım bitanem cnm sevgilim UNUTMA
http://kasirga.eniyiforum.net

Ask yuzunden olen
1 sayfadaki 1 sayfası