FoRuMKaSıRGa | PaYLaSiMDa SoN NoKTa.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REKLAM ,MODERATÖRLÜK ,ADMİNLİK İÇİN MSN ADRESİ : bykasirga@w.cn |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

::::GIZLI KALSIN SEVDAMIZ GIZLI KALSIN YARAMIZ::::

YazarMesaj
sahmeran35
Admin
Admin
sahmeran35

::::GIZLI KALSIN SEVDAMIZ GIZLI KALSIN YARAMIZ:::: Empty
MesajKonu: ::::GIZLI KALSIN SEVDAMIZ GIZLI KALSIN YARAMIZ::::   ::::GIZLI KALSIN SEVDAMIZ GIZLI KALSIN YARAMIZ:::: I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:24 pm

Bilirsiniz aşık olmak başkadır;hiç bir şeyi gözü görmez insanın yüreği parçalanır sevdiğinden ayrı kalsa...Birisi vardıki çok öyle çok sevdi.güzel giderken herşey kızın ailesi duydu ve öyle yıkıkdılarki bir anda 3 yıllık sevda çöküverdi.hergün ağlar oldu kızcağız.zaten sağlığıyla ilgili sorunları vardı.çocun annesi yaymıştı herşeyi sonunu düşünmeden.günden güne erdi bitti kız.okuluna gidemez olmuş kimseyle konuşamaz olmuştu.içinde fırtınalar kopuyordu. Birgün sabahın erken saatlerinde çocun evi telefon sesiyle yankılandı..!!arayan kızın anneesiydi ve şöyle dyordu;gencecik kızımı yetiştirdim büyüttüm size kurban verdim...siz şimdi naparsınız bilmem ama kızımın son sözleri hayalinizden rüyanızdan hiç bir anınızdan eksik olmasın... Bunu duyan genç meleğim diye hitap ettiği sevgilisinin evine gider ve kızı öylece serilmiş saf temiz bir haliyle sarılmış ve;böylemiydi meleğim sonumuz böylemi olacaktı hani birlikte ölücektik senin yaptığına işmi denir ölmeden neden çağırmadım meleğimmm... Bir kaç gün sonra kızın çekmecesinde genç bi kağıt bulur kağıtta şöyle yazar;kahramanım bilirim çağırmadın diye sitem ediceksin ama ama şunu bilki ben bir an seni aklımdan çıkarmadım şimdi sonsuzluğa kapattım göözlerimi açmayacağım.bilirim beni ne kadar sevdiğini ama sen yaşa yaşat benden başkasıyla mutlu ol seni öyle göreyim sakın üzülme ben istiyorum bunu artık kıskanmak yok elveda aşkım elveda elveda kahramanım son kez ;SENİ SEVİYORUM..ve genç BEKLE MELEĞİM SANA GELİYORUM SENSİZ YAŞAMANIN ANLAMI YOK...ELVEDA HAYAT.MERHABA MELEĞİM
http://kasirga.eniyiforum.net

::::GIZLI KALSIN SEVDAMIZ GIZLI KALSIN YARAMIZ::::
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-