FoRuMKaSıRGa | PaYLaSiMDa SoN NoKTa.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REKLAM ,MODERATÖRLÜK ,ADMİNLİK İÇİN MSN ADRESİ : bykasirga@w.cn |

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kesenin Ağzını Açtı.!

YazarMesaj
sahmeran35
Admin
Admin
sahmeran35

Kesenin Ağzını Açtı.! Empty
MesajKonu: Kesenin Ağzını Açtı.!   Kesenin Ağzını Açtı.! I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 11:04 am

Kesenin Ağzını Açtı.! Keseni10

Nil Karaibrahimgil, Geçtiğimiz Hafta Sevenlerinin Karşısına Rumeli Hisarı'nda Çıktı. Sahne Performansı Her Zamanki Gibi Müthiş Olan Sanatçı, Sıra Dışı Kostüm Seçimlerinden O Gece de Vazgeçmedi.

NİL KARAİBRAHİMGİL, GEÇTİĞİMİZ HAFTA SEVENLERİNİN KARŞISINA RUMELİ HİSARI'NDA ÇIKTI. SAHNE PERFORMANSI HER ZAMANKİ GİBİ MÜTHİŞ OLAN SANATÇI, SIRA DIŞI KOSTÜM SEÇİMLERİNDEN O GECE DE VAZGEÇMEDİ.
İlk bölümde mini etek ve siyah bluz giyen Nil, konserin ikinci yarısında ise beyaz çiçeklerle süslü, etek kısmı fileli siyah bir elbisenin içindeydi... Onun kıyafete büyük paralar harcamayı sevmediğini bildiğimden, işte bu ikinci seçim beni çok şaşırttı. Çünkü Nişantaşı Beymen'den alınan elbise Fendi imzalıydı ve fiyatı tam 4 bin YTL'ydi. Belli ki Nil Karaibrahimgil, nadiren de olsa sevdiği parçalar için kesenin ağzını açmaktan kaçınmıyor.
http://kasirga.eniyiforum.net

Kesenin Ağzını Açtı.!
1 sayfadaki 1 sayfası